Leonardo DiCaprio më në fund thyen rregullin e lidhjeve me vajza jo mbi 25 vjeç

Leonardo DiCaprio me sa duket ka thyer rregullin e tij famëkeq të takimeve ndërsa vazhdon me të dashurën e tij të re të përfolur, Gigi Hadid.

Dyshja kanë ndezur thashetheme për romancë që nga nëntori i vitit të kaluar, kur thuhej se po “flirtonin” në një darkë së bashku në Nju Jork, por gjërat ende nuk janë konfirmuar. Romanca e përfolur e Leos dëshmon se ai po kthen fletë. Ai nuk është takuar kurrë publikisht me një grua mbi 25 vjeç në të kaluarën. Dhe Gigi festoi ditëlindjen e saj të 28-të në prill.

Ndërkohë, Leonardo dhe Gigi u panë së fundmi të dy në një klub në Hamptons, duke nxitur thashethemet për romancë, ku u larguan nga festa veçmas.

“Ata të dy dukeshin sikur kishin kaluar mirë. Gigi ishte miqësore me njerëzit dhe Leo modest”.

Në nëntor, burime treguan për Entertainment Tonight se dyshja e Hollivudit ishin “shumë të lidhur me njëri-tjetrin”, por ishin “të vetëdijshëm” për ndarjen e fundit të modeles nga Zayn Malik.” Gigi dhe Leo janë takuar me njëri-tjetrin. Dhe janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, por Gigi është përpjekur t’i mbajë gjërat në nivele të ulëta me marrëdhënien e tyre. Ata po përpiqen t’i mbajnë gjërat private dhe të mos tregojnë shumë ndërsa janë së bashku”.

Gigi dhe Malik u ndanë pas një grindjeje me këngëtaren dhe mamanë e Gigi-t, Yolanda, për të cilën Zayn kërkoi falje, duke thënë se shqetësimi i tij i vetëm ishte vajza e tij.