AlbanianEnglish

Lajme të këqija nga Netflix

“Netflix”, platforma e njohur për transmetimin e filmave, papritur ka anuluar disa nga serialet e paralajmëruara që gjithashtu janë të preferuarat e audiencës.

Ky anulim është bërë pa lajmërua dhe kjo ka nxitur menjëherë reagimin e fansave.

 

  • Another Life -2 sezone

Aktorja Katee Sackhoff konfirmoi se Netflix kishte anuluar Another Life.

 

  • Cooking with Paris – 1 sezon

Seriali i Netflix Cooking Ëith Paris është anuluar pas vetëm sezonit të parë.

 

  • Gentefied – 2 sezone

Variety raporton se shfaqja gjysmë ore me aktorët JJ Soria, Carlos Santos dhe Joaquin Cosio nuk do të vijojë me një sezon të tretë.

 

  • The Baby-Sitters Club – 2 sezone

“Kam dashur të jem pjesë e botës që krijoi Ann M. Martin që kur isha 7 vjeç dhe për dy sezone të mrekullueshme isha”, krijuesja dhe drejtuesja ,Rachel Shukert tha në një deklaratë pas vendimit.

“Ishte një ëndërr e realizuar.”

 

  • Archive 81 – 1 sezon

Deadline raporton se Netflix gjithashtu ka anuluar serialin pas vetëm 1 sezoni.

 

  • On the Verge – 1 sezon

“U anulua, por ata harruan të njoftonin se ishte anuluar” shkroi ylli dhe krijuesi Julie Delpy në një koment në Instagram  drejtuar një fanseje që kërkonte përditësim.

You don't have permission to register