Me kë do të zemëroheni sot, sipas shenjës suaj të Horoskopit

Ka disa dite kur me disa njerez i keni nervat dhe ja kaloni mire. Por mund të ndodh që krejt pa pritur në orët në vijim “të kapeni” me ndonjë duke mos patur më nerva për t’i duruar. Ju ka ndodhur besoj?

Më poshtë do të shohim se kush do t’ju bëjë të ndiheni të zemëruar dhe pse, sipas shenjës suaj të Horoskopit.

Dashi: Me shefin tuaj, sepse ai thjesht ekziston.

Demi: Me një ish që nuk keni folur prej vitesh, por do t’ju kujtohet diçka të keqe që ai ka bërë.

Binjakët: Me autorin e librit që po lexoni, sepse nuk do të jeni dakord me rrjedhën e fabulës.

Gaforrja: Me anëtarët e një grupi që sapo e zbuluat, por u ndanë në vitet ’70.

Luani: Me shoferët e tjerë për shkak të trafikut, ndërkohë që ju jeni një prej tyre.

Virgjëresha: Me motin, pse kështu?

Peshorja: Me veten, sepse keni shkuar në punë.

Akrepi: Me të dashurin, sepse, le të jemi të sinqertë, ai meriton më mirë.

Shigjetari: Me personin që përdor pajisjen tuaj të preferuar të palestrës, edhe nëse të gjithë të tjerat janë bosh.

Bricjapi: Me të gjithë, sepse vetëm ju do të mendoni racionalisht.

Ujori: Me miqtë tuaj në bisedë në grup, sepse ata nuk e kuptojnë humorin tuaj të keq.