Kryeministri Rama uron mirëmëngjes me pamje nga fushat e Libofshës së Fierit

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premtje e ka nisur me një video nga Fieri.

Përmes një video të publikuar në rrjetet sociale, Rama ka shpërndarë pamje nga fushat e qëndisura në Libofshë të Fierit.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe nga fushat e qëndisura në Libofshë të Fierit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.