Kombëtarja humb miqësoren me Italinë

Kuqezinjtë humbën në ndeshjen miqësore me Italinë ditën e djeshme, me rezultatin 1 me 3.

Pas përfundimit të ndeshjes, në Air Albania, futbollisti Myrto Uzuni u shpreh se mund të kishin bërë më mirë dhe të merrnin një rezultat më të mirë.

Ai tha se në fakt kishin mjaft raste për të shënuar në portën e kundërshtarit.

*Tibo News