Kim zbulon çfarë ka fiksim tek një mashkull

Ylli i reality Show, Keeping Up With The Kardashians, Kim, ka thyer heshtjen duke treguar një sekret. Ajo ka treguar se çfarë ‘e ndez’ më së shumti tek një mashkull. Dhe nuk janë muskujt, një trup perfekt apo sy me ngjyrë.

Për Kim, ajo që e ‘çmend’ tek një mashkull janë dhëmbët dhe buzëqeshja.

Kim Kardashian thotë se një mashkull që të jetë me të duhet së pari të ketë dhëmbë të bardhë dhe të rregullt, dhe të ketë një buzëqeshje të bukur.

Për sa i përket cilësive të tjera të dëshiruara, themeluesja e Skims tregoj se dëshiron një burrë me tip të qetë, me higjienë të mirë, të jetë mbështetës, pozitiv dhe i suksesshëm.

“Do doja të ishte edhe spontan, argëtues dhe një ‘model’ për katër fëmijët e mi, North 9, Saint 7 , Çikago 5 dhe Psalmi, 4 vjeç”.

Pas paraqitjes së kërkesës për divorc në vitin 2021 nga Kanye West, biznesmenia vazhdoi lidhjen me Pete Davidson për nëntë muaj përpara se të ndahej në gusht të vitit të ardhshëm.

Në episodin e javës së kaluar të shfaqjes së familjes së saj, Kardashian la të kuptojë për një burrë të ri në jetën e saj, të cilin ajo dhe Scott Disick e kanë quajtur “Fred”.

Kardashian, e cila tha se është “e turpshme” në dhomën e gjumit dhe preferon dritat e fikura, tha se: “Ai i plotëson standardet”.