Kim Kardashian zbulon dhuratat që i jep fëmijëve çdo vit për ditëlindje

Në episodin e fundit të podcast-it me Jay Shetty, Kim Kardashian foli për stilin e saj të prindërimit. Ndër të tjera, ajo zbuloi dhe se si i feston ditëlindjet e fëmijëve të saj në një mënyrë të pazakontë çdo vit.

“Çdo vit i shkruaj një letër me katër ose pesë faqe secilit prej fëmijëve të mi në ditëlindjen e tyre, se si ishte viti i tyre, kush janë miqtë e tyre, fjalët që thonë, ushqimi i tyre i preferuar, të gjitha ‘budallallëqet’ që bëjnë, në formën e një udhëtim të vogël se si janë viti ka qenë. Është shumë argëtuese ta shohësh këtë që në vitin e pare deri tani që fëmija është pothuajse 10 vjeç. Dhe një ditë në të ardhmen, e di që do ta vlerësojnë më shumë”, tha Kim.

Kardashian ka dy vajzat Chicago, 5-vjeç, dhe North, 9-vjeç, si dhe djemtë Saint, 7-vjeç dhe Psalm, 4-vjeç, me ish-burrin Kanye West. Çifti u divorcua zyrtarisht në fillim të vitit të kaluar dhe aktualisht ndajnë kujdestarinë e fëmijëve.