Kim Kardashian imazhi i Balenciaga

Fotografuar nga Stef Mitchell në shtëpinë e saj në Calabasas, Kardashian modelon tre veshjet kryesore që afrohen shumë me stilin e saj personal. Në një imazh, ajo pozon me një kostum të zi me një nga çantat më të njohura të markës, La Cagole. Në të dytën, ajo është një biznesmene me një pallto leopardi, çizme dhe një La Cagole të zezë në dorë. Në të fundit, ajo shfaqet me një pallto të madhe me supe të mprehta, të përfunduara me syze dielli të errëta, çizme me majë dhe mini çantën Hourglass.

Në pjesën e dytë të Koleksionit të Pranverës 2022 ishin pjesë edhe aktorja franceze Isabelle Huppert dhe modelët Tommy Blue dhe Marie-Agnès Diene.[/fusion_text][/fusion_builder_column]