Kim Kardashian guxon me veshjen dhe kritikohet, “pamja më e keqe e të gjitha kohërave”

Në tubimin e modës të Louis Vuitton, në Paris, ishin të pranishëm yjet më të famshëm të botës, si Beyoncé, Rihanna, Jay Z, Kim Kardashian dhe LeBron James.

Kim Kardashian, si gjithmonë, tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj. Ajo paraqitej me një kostum sportiv me printimin e dixhitalizuar dhe një pallto pellushi, të gjatë deri në dysheme. Çanta e dalë nga moda dhe takat të tejdukshme i shtuan përsosmërinë.

Disa komente në Tëitter kritikuan veshjen e saj, duke e quajtur “pamjen më të keqe të të gjitha kohërave”. Një komentues sugjeroi që Kim të kërkonte një stilist të ri, duke e cilësuar veshjen si tepër qesharake.
Në fund të fundit, çdo diskutim rreth veshjeve është subjektiv dhe është e rëndësishme të respektojmë zgjedhjet personale të stilistëve dhe ikonave të modës. Kim Kardashian, me shijen e saj unike dhe kurajon për të eksperimentuar me modën, vazhdon të jetë një figurë ndikuese në botën e modës, pavarësisht komenteve