Kendall Jenner e lidhur me Bad Bunny dhe ja çfarë thotë për raportet që krijon

Marrëdhënia Kendall Jenner dhe Bad Bunny nuk është më sekret për askënd. Modelja dhe këngëtari janë parë duke kaluar kohë së bashku në disa raste, por dalja e fundit publike e tregon qartë raportin mes tyre. Thashethemet për lidhjen e të dyve u ndezën për herë të parë këtë vit rreth shkurtit dhe megjithë zbulimet e shumta, asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë. Këtë muaj, Jenner dhe Bunny morën pjesë së bashku në një koncert të Drake dhe shfaqja e tyre publike e dashurisë ishte një surprizë për përdoruesit e rrjetit. Të dy u panë duke dalë në eventin e mbajtur në Kia Forum në Inglewood, Kaliforni. Videot e tyre duke u puthur të lumtur me njëri-tjetrin u bënë virale në internet dhe konfirmuan romancën e tyre.

Gjatë një bisede me Harper’s Bazaar, Jenner foli për mendimet e saj për dashurinë dhe mënyrën se si i trajton marrëdhëniet. “Dua shumë fort dhe dua pa falje. Nuk më pëlqejnë lamtumirat dhe do të luftoj që të mos më duhet të them lamtumirë. Do të luftoj gjithmonë për marrëdhënie,” shpjegoi 27-vjeçarja. Ajo shtoi se kështu ka qenë që e vogël edhe pse në atë kohë ishte e turpshme dhe e mbyllur. “Unë nuk heq dorë nga asgjë. Disa njerëz nuk janë të gatshëm të më takojnë në atë nivel. Por kjo është në rregull. Më mirë do ta bëj këtë sesa të mos i jepni dikujt mundësinë e duhur”.

Jenner shpjegoi se ndërsa rritej dashuria e saj për njerëzit dhe ndjeshmëria e saj vetëm sa rriteshin. Supermodelja zbuloi se pjesa e saj e preferuar gjatë procesit të maturimit ka qenë mençuria. A ka bërë zgjedhje të mençur me Bad Bunny? Mbetet për t’u parë.