Ish-i dashuri i Kylie-t i lidhur me Avril Lavigne?

Avril Lavigne dhe Tyga u panë në Javën e Modës në Paris, duke nxitur thashethemet për lidhje pasi ish-i fejuari i këngëtares, Mod Sun, theu heshtjen për ndarjen e tyre shokuese.

Krijuesja e hiteve të komplikuara doli në skenë duke tundur një pallto të gjatë të zezë, bluzë të gjatë dhe çizme për shfaqjen Courrèges në kryeqytetin francez.

Tyga, nga ana e tij, kishte veshur një xhaketë motorike lëkure me xhinse të lehta dhe çizme me majë katrore, që mbërriti menjëherë pas interpretuesit të Sk8ter Boi.

Pas kësaj shfaqje, fansat menjëherë kanë aluduar për një lidhje mes dyshes.

Sa i përket Tyga dhe Lavigne, dyshja u pa më parë duke shijuar darkën në Nobu me disa miq. Ata u panë më vonë duke u përqafuar përpara se të niseshin me të njëjtën makinë.