Ish-gruaja fut në sherr Ben Affleck me Jennifer Lopez

Gjërat me sa duket u tensionuan mes Jennifer Lopez-it dhe Ben Affleck-ut, ndërsa të dy udhëtonin me makinë nëpër Los Angeles të premten.

Në fotot e marra nga Page Six, Affleck bëri gjeste në një mënyrë shumë të animuar ndërsa ishte në sediljen e shoferit të automjetit të tij ndërsa një Lopez në dukje stoike vetëm dëgjonte.

Në një moment, këngëtarja e “Jenny From the Block” shikonte me zemërim përpara ndërsa ylli i “Ligës së Drejtësisë” i fliste asaj.

Një tjetër foto tregonte Lopez, 54 vjeç, duke vështruar Affleck-un ndërsa aktori vazhdonte të fliste.

Pavarësisht se si duket momenti në foto, një burim i njohur me çiftin i thotë Page Six ekskluzivisht se nuk kishte “asgjë të nxehtë në diskutimin e tyre”.

Ndërsa është e paqartë se çfarë mund të kenë diskutuar të dy, ne e dimë se Affleck kohët e fundit ka bërë tituj pasi ka ndarë një moment intim në automjetin e tij me ish-gruan Jennifer Garner dhe një nga vajzat e tyre.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, aktori 51 vjeç, u fotografua në fillim të këtij muaji duke u mbështetur për të përqafuar yllin e “Good Will Hunting”, gjithashtu 51 vjeç, nga sedilja e pasme e makinës së tij.

Vajza e tyre Seraphina ishte ulur në sediljen e pasagjerit pranë babait të saj.

Ish-çifti ka edhe vajzën Violet dhe djalin Samuel.

Ish-ët kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkëprindërore që nga ndarja e tyre në vitin 2015.

Affleck vazhdoi me Lopez, duke u martuar në korrik 2022, ndërsa Garner po takohet me biznesmenin John Miller.