Irina Shayk nuk lë vend për imagjinatë në Kanë, dalin fotot

Modelja e famshme është kthyer në personazhin më të përfolur pas dhe gjatë festivalit të Filmit në Kanë.

37 vjeçarja u shfaq me një veshje (nëse mudn ta quajmë të tillë) të tyltë, ku dallohen lehtësisht të brendshmet e saj, edhe këto të fundit të tejdukshme.

Ajo u pa me këtë veshja në hotelin luksoz Martinez, dhe paparazët nuk denjuan për ta fotografuar në të gjitha këndet.

Irina, tashmë nënë e një fëmije shihet teksa ecën me krenari duke përshëndetur kamerat dhe fansat, me veshjen ekstravagante dhe flokët me stil të valëzuar e buzët e kuqe.

Përveç veshjes, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte edhe gjerdani i saj em gurë, në formën e rrezeve të diellit.

Modelja ruse është një ndër të famshmet kryesore që zbresin në rivierën franceze për festivalin e 76-të, ku mbështeti regjisorin Karim Aunouz për filmin e tij të ri.

Popu