Ikona e muzikës habit fansat me pamjen rinore

A mund të kuptoni se cila ikonë muzikore ka pësuar një transformim të madh imazhi?

Ne do t’ju japim një të dhënë – jo, nuk është Megan Fox .

Shania Twain, ikona e muzikës kanadeze dhe krijuesja e hiteve “I Feel Like A Woman”, 58 vjeç, dukej e pabesueshme duke mahnitur kështu 2.4 milionë ndjekësit e saj në një postim në rrjetet sociale ku shfaqej me pamjen e saj më rinore se kurrë, me një fustan të zi me xhaketë sportive, të kombinuara me fijet e saj ngjyrë karamele dhe grimin e syve të njollosur.

Duke shkruar mbishkrimin e përsosur, ajo, natyrisht, citoi tekste nga melodia e saj.

“Ngjyros flokët, bëj atë që guxoj!”, ka shkruar ajo.

Duke marrë parasysh komentet, ndjekësit e Shanias ishin plot komplimente, ndonëse u mahnitën pasi kuptuan se kush ishte në foto.