AlbanianEnglish

Hëna e re e tetorit, ja shenjat që do të preken më shumë

Më 25 tetor, një Hënë e re vjen e cila do të prekë këto 4 shenja horoskopi:

Demi

Më shumë kujdes në lidhjen romantike që po përjeton. Eklipsi jo domosdoshmërisht sjell përfundimin e një cikli, por të fut në një periudhë e cila trondit rehatinë e lidhjes.

Luani

Kjo ngjarje qiellore lidhet ngushtë me ndjenjat e tua. Mos ki frikë të tregohesh më vulnerabël se zakonisht, sidomos me familjarët dhe njerëzit e dashur.

Akrepi

Hëna e re sjell një krizë të re identiteti. Kjo është një periudhë ku lehtësohesh nga barrat, brengat dhe barrierat, por do të të duhet pak kohë të mësohesh me rutinën e re.

Ujori

Bëhu gati të përjetosh më shumë melankoli se zakonisht. Kjo periudhë prek sektorin e punës dhe të reputacionit tënd, por nga ana tjetër, të shtyn të gjesh balancën e shumkërkuar. Hëna e re trazon punën dhe të sjell një ngritje në detyrë, ose shenjën që ke pritur për të bërë diçka krejtësisht ndryshe. Mos ndërmerr asnjë vendim të madh gjatë këtij momenti.

You don't have permission to register