Fustani ideal i nusërisë për çdo shenjë horoskopi

Kush nuk e do fustanin më të bukur të nusërisë?

Por edhe kjo zgjedhje ka të bëjë me gustot, tipin dhe personalitetin e nuses. Disa e duan të thjeshtë, disa madhështor me gurë që të bjerë sa më shumë në sy dhe të tjerë nuk duan ta marrin dhe aq seriozisht.

Astrologët thonë se shenja e horoskopit ndikon në zgjedhjet e secilit, çdo shenjë ka karakteristikat dhe ‘armët’ e veta më të forta.

Dashi

Demi

 

Binjakët

Gaforrja

Luani

Virgjëresha 

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit