AlbanianEnglish

Ermal Mamaqi tregon për librin në “Garë me Veten”

Ai është i kudogjendur dhe i përfolur për trajnimet e tij motivuese që ka sjellë në Shqipëri.

Pavarësisht komenteve dhe kritikave Ermal Mamaqi duket se nuk dëshiron të ndalet dhe kësaj here jashtë skenës e takojmë edhe në Panairin e Librit.

“Në garë me veten” është libri që komediani sjell për lexuesit e tij me synimin për të ndihmuar këdo që kërkon të rritet . Për Tibo News ai tregon ndjesitë e para që po merr nga ky panair.

Ashtu siç titulli i librit që sjell, Ermali duket se në këtë panair është  në garë vetëm me veten. Pas komenteve të mëparshme të cilat trazuan rrjetin pasi aktori u shpreh se romanet nuk përcjellin asnjë vlerë, ai shprehet se shpreson që ky panair të afrojë lexuesit me librat, por kësaj here aktori nuk bëri ndarje mes kategorive.

 

 

You don't have permission to register