Emërohet trajneri i Vllaznisë

Klubi i futbollit Vllaznia njofton se ka arritur marrëveshjen me trajnerin e ri .

Në një njoftim në rrjetet sociale klubi Vllaznia bën të ditur se marrëveshja me trajnerin  me origjinë maqedonase do të zgjasë deri në përfundimin e sezonit të ardhshëm 2023-2024.

Goce Sedloski ka një karrierë të pasur si lojtar duke luajtur për klube me emër në Europë, si Dinamo Zagreb dhe në Premier League angleze.

Në rolin e trajnerit, ai ka fituar disa trofe.

*Tibo News