E diela e Pashkëve, “ditë zie” për modelen Christine McGuinness

Ylli i “Real Housewives of Cheshire”, 36 vjeç, Christine McGuinness ka njoftuar vdekjen e gjyshes së saj të dielën e Pashkëve më 31 mars në një postim në Instagram.

Duke ndarë një foto të gjyshes së saj të ndjerë, Christine shkroi: “Nana ime mori krahët e saj të engjëllit. Më në fund në paqe.”

Fansat dhe miqtë e Christine u mblodhën për t’i dërguar ngushëllimet e tyre Christine, ndërsa Denise Welch komentoi me tre zemra dashurie.

Kjo humbje vjen në një kohë të turbullt për yllin e Loose Women, e cila kohët e fundit pranoi se nuk e dinte se cila është “rruga” e saj në jetë pasi u nda nga partneri.