Dua Lipa ndryshon pamje, kthehet në bionde

Dua Lipa po ndryshon vazhdimisht flokët dhe po pëlqehet shumë nga fansat. Së pari, ajo i bëri blu për të luajtur Barbie. Tani, ajo ka një ‘look ‘bionde të artë për filmin ‘Argyle’, i cili do të shfaqet në shkurt.

Çfarëdo që të bëjë këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, tërheq gjithmonë vëmendje.

Nuk dihet nëse këtë herë, Dua ka vendosur të lyejë me të vërtetë flokët apo ka zgjedhur të vendosë një paruke. Për këtë, duhet të presim deri në shkurt për ta zbuluar.