Doja Cat shijon pushimet me të dashurin në Meksikë

Doja Cat duket se është gruaja në jetën e J.Cyrus … ata janë së bashku në Meksikë, duke bërë qejf në një jaht, pa komplekse, vetëm relaks.

Këngëtarja e “Woman”është fotografuar teksa mban veshur një palë bikini portokalli me rripa të hollë, e ndërsa shijon pushimet në Los Cabos.

Paparazët nuk kursehen as ta nxjerrin këngëtaren e famshme në kënde ku shumë pak bikini duken, dhe as kur puthet me partnerin e saj.

Edhe kur nuk putheshin apo shtriheshin në jaht, Doja Cat dhe J.Cyrusu, u argëtuan në jett ski. A do kemi një dasmë?