Deputeti Agron Çela i bashkohet Partisë Socialiste

Deputeti Agron Çela i është bashkuar zyrtarisht Partisë Socialiste.

Pasditen e kësaj të marte ai ishte në Kryeministri ku zhvilloi një takim me Ramën dhe ministren Elisa Spiropali.

Edhe vetë kreu i qeverisë e ka konfirmuar një gjë të tillë, ku në rrjete sociale ka postuar disa foto nga takimi me Agron Çelën.

Rama shkruan në postimin e tij, se Shkodra na bashkon.

Ai sqaron më tej takimin me deputetët e Shkodrës mes të cilëve edhe Benet Becin për ecurinë e projekteve zhvillimore të këtij mandati qeverisës me Fondin Shqiptar të Zhvillimit.

*Tibo News