Çmenduri për biletat e ndeshjes Gjermani – Spanjë

Flitet për bileta që variojnë nga 6 mijë deri në 12 mijë euro për vende larg fushës.

Në Gjermani ka një emocion të madh për ndeshjen kundër Spanjës. Në stadiumin e Stuttgartit, do të luhet sfida çerekfinale e Euro 2024 mes Spanjës dhe Gjermanisë organizatore. Mediat vendase bëjnë me dije se çmimet për një biletë tanimë kanë shkuar deri në 12 mijë euro.