Çizmet e dimrit që kombinohen në çdo stinë

Ndërkohë që kalojmë “tranzicionin” e stinëve, përditësimi i gardërobës është shpëtimi i nevojshëm.

Kalimi në verë është si të hysh në një botë më të ndritshme, më të ngrohtë, më të gëzuar.

Para se të ndërroni nga raftet çizmet, na lejoni t’ju themi se ato nuk janë elementi kryesor vetëm për në dimër.

Mbushur me stile, modele dhe ngjyra të ndezura, ju mund t’i bëni çizmet tuaja të dimrit “një aksesor” i mrekullueshëm për verën tuaj.

Ne do t’ju tregojmë për disa modele plot stil që mund të miksohen mrekullisht me fustanet tuaja verore, fundet si dhe pantallonat e shkurtra.

 

Dizajni ikonik i këtyre çizmeve është element kryesor për çdo stinë, por kjo e bardhë është risia e papritur që i shton bukurinë veshjeve tuaja të verës.

 

 

Nuk mund të jeni kurrë duke gabuar me “Timberlands”.

Ky miksim ngjyrash është ndryshimi i duhur freskues i një stili klasik.

 

 

 

Jepuni këmbëve tuaja më shumë ajër me këtë dizajn gri në të zbehtë, të cilat njëkohësisht kanë edhe taka që ju lejon t’i vishni për raste pak më të veçanta.

 

 

 

 

Çizmet e bardha të ndezura janë super bie në sy – pavarësisht se si duket pjesa tjetër e veshjes suaj. Kjo çizme është një opsion elegant për të gjitha dukjet tuaja verore.

 

 

 

Këto lloj çizmesh me ngjyrën rozë janë gjithçka që ju nevojitet për të jëtuar “butshëm” verën e rrëmujshme.

 

*Tibo News