Brad Pitt shfaqet me fund në tapetin e kuq për premierën e “Bullet Train”

Ylli i The Once Upon a Time in…Hollywood, u shfaq në Berlin në një ndalesë gjatë turneut promovues për filmin e tij të ri “Bullet Train” i veshur me një fund prej liri, ngjyrë kafe.

Ai e kombinoi look-un me një xhaketë ngjyrë kafe, çizme të zeza dhe një bluzë të kuqe.

 

 

Pamja e aktorit u postua nga llogaria e GQ në Instagram, ku stili mori shumë dashuri nga komentuesit.

Njëri shkroi: “Brad Pitt me një fund ishte pikërisht ajo që më duhej këtë të martë në mbrëmje.”

Një tjetër shtoi, “Një klasë master se si të qëndrosh në krye të lojës.”

Pitt, i cili në filmin e ardhshëm luan me Sandra Bullock, Joey King dhe Aaron Taylor-Johnson, ka folur më parë për stilin e tij të modës.

Në një intervistë të vitit 2021 me Esquire, ylli e quajti stilin e tij të preferuar të veshjes “stil pa stil”.

 

“Më pëlqen piktura njëngjyrëshe, pa qenë uniforme. Më pëlqen thjeshtësia. Më pëlqejnë detajet në qepje, mënyra se si ndihet. Nëse ka ndonjë gjë, ky është i vetmi shufër paragjykimi që kam ,” shpjegoi ai në atë kohë

 

Ai tha gjithashtu se pamja e tij shpesh “udhëhiqej nga rehatia”.

 

Përveç modës, Pitt së fundmi foli edhe për gjetjen e interesave të tjera të reja në të 50-at e tij.

Ai i tha GQ në një intervistë në qershor se ka zbuluar një pasion për muzikën.

“Muzika më mbush me kaq shumë gëzim. Gjithmonë lëvizja me rrymat, duke lëvizur në një mënyrë dhe në tjetrën. Mendoj se kam kaluar vite me një depresion të shkallës së ulët, dhe vetëm kur u pajtova me këtë, duke u përpjekur të përqafoj të gjitha anët e vetes, të bukurën dhe të shëmtuarën, kam arritur t’i kap ato momente gëzimi,”- tha Pitt.

 

*Tibo News