Image Alt

Author: Tibo News

About The Author

Tyson Fury pësoi një humbje me vendim të ndarë në një natë dramatike në Arabinë Saudite, duke ia dorëzuar titullin Oleksandr Usyk, i cili u bë kampioni i parë i padiskutueshëm në peshat e rënda me katër breza në histori

Ylli i muzikës, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë parë përsëri së bashku, duke hedhur poshtë spekulimet e fundit për një divorc të mundshëm. Pas thashethemeve që flisnin për ndarjen e tyre dhe një krizë familjare, çifti u shfaq bashkë në

Pas disa stinëve në heshtje, këpucët balerina në rrjetë janë kthyer zyrtarisht në trend, dhe kësaj here më të forta se kurrë. Në verën e kaluar, kur u shfaqën në këmbët e Jennifer Lawrence, mbretëreshë pa diskutim e këpucëve të ndarë

Këngëtarja Taylor Swift është në gjendje të shndërrojë çdo gjë që prek në art. Madje ajo sapo hyri zyrtarisht në listën botërore të miliarderëve të "Forbes". Këngëtarja është në gjendje jo vetëm të tërheqë një sasi të jashtëzakonshme të njerëzve për

Në Met Gala 2024, Rosalía u shfaq me një fustan Haute Couture të zi të Dior, duke u përshtatur me temën "Sleeping Beauties". Tani, ajo është bërë zyrtarisht ambasadore globale e Dior dhe do të përfaqësojë markën në një fushatë

Aktori, producenti dhe skenaristi britanik, Tom Hardy, i njohur për rolin e tij në "Dark Knight Rises" dhe "Mad Max: Fury Road", hyri në botën e bukurisë. Sipas raporteve nga Bof, marka e parfumit Jo Malone ka nënshkruar një kontratë dyvjeçare