Al Pacino ia kalon De Niro-s, bëhet baba në këtë moshë

Al Pacino do të bëhet sërish baba. E dashura e aktorit hollivudian 82-vjeçar është një muaj larg nga lindja, dhe lajmi është konfirmuar nga persona pranë familjes për TMZ.

Noor Alfallah është 8 muajshe shtatzënë, 29-vjeçarja është e lidhur me Al Pacinon që nga prilli i vitit 2022.

Al Pacino ka 3 fëmijë nga 2 gra të ndryshme, 2 me Beverly D’Angelo dhe 1 me Jan Tarrant.

Alfallah ka pasur marrëdhënie të mëparshme me Mick Jagger dhe miliarderin Nicolas Berggruen.

Nëse Al Pacino do të mbushë 100 vjeç, dashtë Zoti, fëmija i tij do të jetë 18.

Nuk është luftë mes miqsh por Al ia kaloi dhe Robert De Niros, i cili u bë sërish baba në moshën 79 vjeç me partneren e tjn Tiffany Chen.

‘Jam 82 vjeç por jam akoma i fortë’, ka thënë së fundmi aktori I famshëm e duket se ka të drejtë!