A është Khloé në një lidhje me Michele Morrone?

Romanca e Khloé Kardashian dhe Michele Morrone në prapaskenë në Javën e Modës në Milano na ka rrëmbyer syrin dhe definitivisht nuk mund t’i shpëtonte syve të internetit.

Një foto e zjarrtë e tyre nga prapaskenat e spektaklit të Dolce & Gabbana ka qarkulluar nëpër internet dhe fansat po çmenden duke spekuluar për romancën e dyshes.

Sipas raporteve, Khloé mori pjesë në festën e pasme për shfaqjen e Dolce & Gabbana së bashku me nënën Kris Jenner dhe mbesat dhe nipin e saj North, Saint dhe Chicago për të mbështetur shfaqjen e Kim Kardashian me D&G në festimin e partneritetit të saj të ri me markën. Fotografia virale me Khloé dhe Michele tregon modelen me një kostum bodycon që tregonte barkun e saj të tonifikuar dhe format e trupit. Ndërsa Michele veshur me një këmishë kafe dhe pantallona të zeza mund të shihej duke e kapur nga beli dhe duke u adhuruar teksa pozonin për foton.

Në një foto tjetër, Khloé dhe Michele ishin ulur në karriget e para në shfaqjen e modës. Ata janë parë duke folur disa herë me njëri-tjetrin.

 

*TiboNews