6 shenjat e horoskopit që mund të gjejnë dashurinë këtë verë

Le ta pranojmë, ne të gjithë ëndërrojmë të gjejmë dashurinë dhe të jetojmë atë fund si në përrallë, apo jo? Epo, sado e ëmbël të duket, realiteti për fat të keq është shumë ndryshe, sepse si në shumë gjëra në jetë, jo të gjitha dëshirat tona romantike realizohen gjithmonë. Kjo është e drejtë, kur yjet nuk janë në linjë në favorin tuaj, gjetja e shpirtit tuaj binjak mund të jetë një luftë e vërtetë. Thënë kështu, 6 shenjat me fat të zodiakut do të nisin një histori pasionante dashurie këtë verë, ndaj je një prej tyre?

1. Dashi
Në korrik ose në gjysmën e dytë të gushtit
Këtë verë, yjet janë në anën tuaj për t’i dhënë zemrës tuaj atë që dëshiron më shumë. Nuk ka dashuri me shikim të parë në horizont, por dikush do t’ju joshë gjatë muajit korrik ose në fund të gushtit. Lëreni veten të lire sepse dashuria e vërtetë ka ardhur!

2. Luani
Në korrik
Mendonit se kishit gjetur tashmë dashurinë e vërtetë… ups, rezulton se gjatë muajit korrik një takim mund ta kthejë jetën tuaj përmbys deri në atë pikë sa të doni të ndryshoni marrëdhënien tuaj.

3. Virgjëresha
Në fillim të gushtit
Pas një muaji të gjatë korriku, duke shijuar qetësisht kënaqësitë e verës, befas, zemra juaj fillon të rrahë më shpejt. Është një dashuri e vërtetë me shikim të parë për ju në gusht. Mos kini frikë nga e reja dhe guxoni të zbuloni veten.
4. Peshorja
Në korrik ose në fund të gushtit
Kjo është një verë për t’u vendosur nën shenjën e pasionit. Një takim do ta kthejë shpejt jetën tuaj përmbys. Jeni të sigurt për asetet dhe sharmin tuaj dhe nuk është e pamundur që ju të bëni lëvizjen e parë… dhe funksionon. Shumë shpejt gjërat do dalin jashtë kontrollit dhe kjo marrëdhënie do të marrë hov.
5. Bricjapi
Rreth datës 13 korrik dhe gjysmës së parë të gushtit
Në fund të korrikut ose në fillim të gushtit, do të gjeni dikë të veçantë. Kjo është periudha gjatë së cilës do t’ju duhet të mbani një sy hapur për të mos humbur dashurinë e jetës suaj. Ky takim do të jetë si një stuhi në jetën tuaj dhe do t’ju pëlqejë!

6. Ujori
Midis 11 dhe 15 korrikut
Në fillim nuk do ta kuptoni mirë se çfarë ju tërheq në lidhje me këtë person që keni takuar mes 11 dhe 15 korrikut, por së shpejti do të jeni totalisht të fiksuar. Çfarë po ndodh me ju? Ju jeni të pushtuar plotësisht nga kjo dashuri e lulëzuar.

*Tibo News