4 shenjat e Horoskopit që do të shijojnë një verë romantike

Vera sjell kthesa të pabesueshme dashurie për njerëzit e lindur në këto shenja të zodiakut, theksojnë astrologët.

Dashi

Këtë verë ju jeni ylli i spektaklit. Në fund të fundit, Jupiteri do të lëvizë nëpër shtëpinë tuaj të parë, duke ju sjellë një burim të pafund vetëbesimi. Dhe kur ndiheni të sigurt, ju gjithashtu ndiheni si vetvetja juaj e vërtetë. Kur je i vërtetë, tërheq njerëz që e vlerësojnë këtë gjë. Ata do të admirojnë shpirtin tuaj të guximshëm, duke ndezur flakën e pasionit.

Luani

Duhet të dini se vera është koha kur shkëlqeni më shumë. Kthimi diellor bëhet nga 22 korriku deri më 22 gusht, gjë që ju bën personazhin kryesor të stinës së verës. Megjithatë, ditëlindja juaj nuk është arsyeja e vetme pse tërhiqni dashurinë. Gjatë verës, Jupiteri do të sjellë kaq shumë lumturi në shtëpinë tuaj të 9-të aventureske, e cila mund t’ju prezantojë me dikë që nuk keni menduar kurrë se do të dashuroheni.

Peshorja

Kjo verë ju sjell shumë dashuri, veçanërisht kur bëhet fjalë për partneritetet tuaja. Jupiteri do ta kalojë sezonin duke lëvizur nëpër shtëpinë tuaj të 7-të të marrëdhënieve, duke bërë që të merrni sa më shumë pozitivitet. Megjithatë, ndërsa Saturni vazhdon të lëvizë nëpër shtëpinë tuaj të pestë romantike, do të vendosni të punoni për çdo gjë që ju pengon të shpreheni. Mos u shqetësoni nëse fiksoheni shumë ndaj dikujt, sepse meritoni dikë të veçantë në jetë.

Shigjetari

Nëse dikush do të ketë një festë të nxehtë verore, jeni ju! U befasuat? Ju jeni një shpirt i lirë. Meqenëse Jupiteri do ta kalojë këtë sezon duke përhapur magji në shtëpinë tuaj të pestë të argëtimit dhe kënaqësisë, do të jeni në humor për të flirtuar. Nëse dëshiron një romancë, pranojeni atë. Kjo është vera kur do të dëshironi që të bini në dashuri, të bëni një gabim dhe të keni dikë.